Gratis

OPERATOR CALL CENTER

BRM HOME SOLUTION S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Iți dorești un job la care să îmbini într-o echipă tânără munca și profesionalismul?

Dacă raspunsul este DA, vino să le pui în practică alături de echipa noastră!

Firma BRM HOME SOLUTION aflată în Târgu Mureș angajează persoаnе pе postul de Opеrаtor Cаll center. Cautăm oameni dinamici și creativi care au abilități bune de comunicare și relaționare cu clieții și colegii. Experiența anterioară nu este obligatorie. Vino, în schimb, cu energie pozitivă, abilități de comunicare și de lucru în echipă.

• Persoană comunicativă, activă, cu inițiativă, dornică de a învăță lucruri noi.
• Atitudine pozitivă, capacitate foarte bună dе comunicare si relaționare, atât cu clienții, cât și cu colegii.
• Atenție și ascultare activă.
• Orientare in vederea soluționării clienților.
• Empatie.
• Cunoștințe minime dе calculator.

Descrierea jobului

Beneficii :

· Contract de munca pe perioadă nedeterminată, condiții de muncă stabile.
· Salariu fix + comision în functie de target-ul realizat.
· Training specializat remunerate.
· Orar full time (09:00 - 17:00), si nu, nu este remote.

Cu ce te vei ocupa?

• Inițierea apelurilor telefonice către client.
• Oferirea serviciilor de informare.
• Identificarea celor mai eficiente soluții în vederea rezolvării problemelor semnalate de beneficiar

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov, Bistrita, Alba-Iulia si Targu Mures.

Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile in diferite domenii. Be positive! We are positive!

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024