Gratis

Operator Call Center

SUPERCOM SA

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Operator Call Center dedicat și pasionat de relaționarea cu clienții pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de servicii clienți. Dacă ești o persoană comunicativă, empatică și dornică să oferi suport clienților noștri, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română.
Empatie și capacitate de a gestiona situații tensionate.
Atenție la detalii și capacitate de organizare.
Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Preia apeluri de la clienți și oferă asistență în rezolvarea problemelor acestora.
Înregistrează și actualizează informațiile referitoare la solicitările clienților în sistemul nostru.
Comunică eficient și profesionist cu clienții pentru a asigura o experiență pozitivă.
Colaborează cu departamentele interne pentru a soluționa problemele ridicate de clienți.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și interactiv.
Training și suport pentru a te dezvolta profesional în domeniul serviciilor clienți.
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.
Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu abilități excelente de comunicare și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru poziția de Operator Call Center la compania noastră.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024