Gratis

OPERATOR CALL CENTER

FULL WORK SERVICES S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii/ superioare finalizate;
- Cunoștințe bune de operare P.C.;
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
- Preocupare fata de oameni si nevoile acestora
- Orientare catre gasirea de solutii
- Rezistenta la stres
- Dorinta de a invata lucruri noi
- Adaptabilitate
- Dorinta de progres

Descrierea jobului

- Lucru de la sediul din Bucuresti (Floreasca), pentru efectuarea apelurilor telefonice și a solicitărilor primite prin e-mail;
- Oferirea serviciilor de informare și consultanță clientilor
- Identificarea celor mai eficiente soluții în vederea rezolvării problemelor semnalate de clienti

Beneficii:
Salariul: 800-1000 euro, echivalent in lei + comision
Bonusuri de performanta
Training platit

Full Work Services este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center in limbi de circulatie internationala pentru companii multinationale din diverse sectoare de activitate
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024