Gratis

Operator Call Center

Dala Global S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti pasionata de cosmetice, make-up si produse de ingrijire personala ? Atunci te asteptam in echipa SKINSEEN .

Cautam operator call-center cu experienta anterioara, pe un post asemanator,

- Cunostinte de baza operare calculator.
- O buna stapanire a gramaticii limbii romane.
- Capacitate de relationare si lucru, initiativa, atentie la detalii, perseverenta, capacitate de comunicare eficienta scris si oral.
-Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;

Descrierea jobului

- Receptie comenzi telefonice si suport
- Schimburi si retururi.
- Mediu de lucru placut.
- Preluare si procesare comenzi
- Impachetare colete
- Facturare
- Aranjare marfa pe raft
- Raspunde la telefon clientilor
- Program de lucru L-V 09;00-17:00, sambata si duminica libere.
- Bucuresti, Sector 5.

MAGAZIN ONLINE DE PRODUSE DE SKINCARE, HAIR CARE, ETC. ( produse de ingrijire personala).
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024