Gratis

Operator Call Center Spaniola

SELECT AUTO S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti vorbitor de limba spaniola te ajutam sa transformi acest avantaj in castiguri financiare si implicit o cariera de succes!
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Cerinte:
- vorbitor de limba spaniola la nivel avansat;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- abilitati de organizare;
- capacitatea de a lucra intr-o echipa;
- persoana entuziasta, determinata, cu initiativa;

Descrierea jobului

Veti fi reprezentantul nostru oficial in relatia cu clienti si partenerii nostri din Spania.

Responsabilitati:
- preluarea comenzilor telefonice primite de la clientii din Spania;
- preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
- preluarea comenzilor primite de la clienti prin e-mail;
- urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- preluare sesizări, reclamații și procesarea acestora pentru rezolvarea in timpul prestabilit.

Beneficii:
- Echipa tanara, mediu de lucru placut
- Program de lucru 8 ore
- Nu se lucreaza in weekend si sarbatori legale
- Stabilitate. Pozitie pe termen lung
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Pachet salarial intre 3000 si 4000 Ron in functie de experienta

Societatea Select Auto SRL este importator si distribuitor de scule si echipamente profesionale pentru reparatii auto, infiintata in anul 2003 din pasiune pentru reparatii auto.

Cunostiintele tehnice in domeniul auto ne-au facut sa contribuim la introducerea pe piata Romaneasca de scule si echipamente adecvate pentru reparatii profesionale la standarde Europene.

Principali clienti sunt atelierele pentru reparatii auto dar si cei care detin parcuri auto propri sau persoane fizice care sunt pasionate de acest domeniu.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024