Gratis

Operator call center ( Inbound )

Elicom

Descrierea jobului

Ești în căutarea unui job unde să comunici, să aduci un aport real în viețile românilor din diaspora și sa cresti într-o echipă tanară si prietenoasă?

Vino alături de noi!

Pentru a te putea integra cu usurinta ar fi necesar sa ai:

- Studii medii/ superioare finalizate;
- Cunoștințe bune de operare P.C.;
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;

- Empatie

- Preocupare fata de oameni si nevoile acestora

- Orientare catre gasirea de solutii

- Rezistenta la stres

- Deschidere catre lucrul in echipa

- Dorinta de a invata lucruri noi

- Adaptabilitate

- Dorinta de progres

  • Sunt acceptate si persoane cu dizabilitati care indeplinesc conditiile mentionate

Cu ce te vei ocupa?

- Lucru de la sediul din Bucuresti (Pipera), pentru preluarea apelurilor telefonice și a solicitărilor primite prin e-mail;
- Oferirea serviciilor de informare și consultanță cetățenilor români aflați în străinătate;
- Identificarea celor mai eficiente soluții în vederea rezolvării problemelor semnalate de cetățeni (pierdere documente, obținerea cetățeniei române, calamități naturale, accidente etc.).

Ce beneficii te așteaptă?

- Salariu fix, tichete de masă și beneficii suplimentare;

- Bonusuri de performanță;

- Training specializat remunerat;

-Decontarea abonamentului la metrou sau stb;

- Acces facil de la stația de metrou Pipera;

- Birou ultra modern în cea mai buna zona a Bucurestiului;

- Acumulezi experiență și să te dezvolți profesional;

- Iti formezi o carieră într-un domeniu în plina dezvoltare;

- Lucrezi intr- o echipa tânără și prietenoasă;

- Îmbini munca cu studiile, printr-un program flexibil, în ture, adaptat nevoilor tale;

Descriere companie

ELICOM este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center in limba romana si in limbi de circulatie internationala pentru companii multinationale din diverse sectoare de activitate-24/7, fiind una dintre primele companii private din industria de telecomunicatii din Romania. Punem accent pe oameni, suntem un colectiv tânar, entuziast, cu dorința de dezvoltare. Activitatea noastra vine in sprijinul companiilor dornice sa isi externalizeze activitatile de relatii cu clienti, oferind o paleta ampla si diversificata de servicii Call Center (complete, personalizate, simple si complexe) : INFO Line, Help Desk, Telemarketing, Telesales, Customer Care, Servicii de sondare a opiniei publice.

Start in Elicom!

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024