Gratis

Operator call center inbound/outbound – limba portugheza

EUROPE ENERGY SERVICE S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm oameni entuziaști și motivați care să se alăture echipei noastre ca operator de call center inbound/outbound cu cunoștințe avansate ale limbii portugheze.

Cerințe:

- Cunoașterea avansată a limbii portugheze (scris și vorbit).
- Excelente abilități de comunicare și ascultare.
- Experienta anterioara in industria call center este considerata un avantaj.
- Capacitate de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona diferite situații.
- Cunoștințe de bază de utilizare a computerelor și a pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Gestionați apelurile de intrare și de ieșire într-un mod profesionist și eficient.
- Oferiți suport și informații ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄clienților în portugheză.
- Identifică nevoile clienților și oferă soluții adecvate.
- Documentați interacțiunile cu clienții în sistemul intern.
- Respectați procedurile și politicile companiei.

Descrierea companiei

Oferim:

- Pachet salarial competitiv
- Oportunități de dezvoltare și dezvoltare profesională în cadrul companiei.
- Mediu de lucru placut si dinamic.
- Formare continuă și asistență pentru a vă ajuta să vă integrați și să excelați în rolul dvs.

Dacă ești o persoană motivată, cu abilități excelente de comunicare în portugheză și vrei să faci parte dintr-o echipă profesionistă, trimite-ne CV-ul tau.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024