Gratis

OPERATOR CALL-CENTER IN ECHIPA AMMA HCS CAPITAL INVEST

AMMA HCS CAPITAL INVEST
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg ? Ce te face potrivit pentru noi ?​​
  • Esti o persoana dinamca , serioasa , sociabila , perseverenta ?
  • Vrei sa-ti construiesti o cariera pe termen lung ?
  • Principalele tale abilitati sunt in comunicare verbala si scrisa ?
  • Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
  • Daca ai raspuns afirmativ la toate intrebarile de mai sus atunci esti potrivit pentru noi !

Descrierea jobului

Promovarea produselor si imaginea companiei;

Contactarea potentialilor clienti si mentinerea legaturilor stranse cu acestia.
  • Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Posibilitatea de promovare in functie de rezultatele individuale

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau si Brasov. Sediul din Brasov fiind inaugurat in ianuarie 2015.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, oportunitati de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.

Be positive! We are positive!

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024