Gratis

Operator Call Center - Full Time

Ga Hcs Invest S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim ca tu sa fii o persoana punctuala si responsabila in tot ceea ce faci.
Ne plac oamenii care nu se satura sa vorbeasca la telefon si care sunt deschisi mereu sa primeasca feedback.
Pentru ca noi suntem o echipa sociabila, zambareata si pasionata de ceea ce face, ne dorim ca si tu sa fii la fel.
Lasa-ne pe noi sa te ajutam sa evoluezi profesional!
Te-ai saturat sa mergi la interviuri si sa fii respins doar pentru ca nu ai experienta in domeniu, sau pentru ca nu indeplinesti conditiile de varsta?
Toate aceste prejudecati se opresc aici, pentru ca noi dorim sa te sustinem si credem ca meriti sansa sa te afirmi din punct de vedere profesional!
Tu trebuie doar sa iti doresti, de restul ne ocupam noi!

Descrierea jobului

Job-ul se desfasoara in limba Romana si ne place sa investim in oameni din toate punctele de vedere!
De aceea iti oferim training specializat, pentru ca tu sa fii pregatit/a in momentul inceperii job-ului, iar colegii de echipa te vor ajuta oferindu-ti sfaturi.
Stim cat este de importanta pentru tine siguranta economica si tocmai de aceea iti oferim contract de munca pe perioada nedeterminata inca de la inceput si salariu fix + bonusuri in urma performantelor.
Stim cat de mult conteaza sa fii motivat/a si sa nu devii “mecanic” in ceea ce faci!
Ne place sa incurajam competitivitatea, atat cea de grup cat si individuala; si pentru asta organizam periodic concursuri unde poti castiga diferite premii.
Respectam familia si relatiile!
Acordam atentie vietii tale personale si de aceea job-ul, avand program: Luni-Vineri - 09:00-17:00 + 50 minute pauza/zi iti va oferi posibilitatea sa te bucuri de fiecare dupa amiaza si weekend alaturi de familie si prieteni.

Ce responsabilitati vei avea tu ?
Va trebui sa pui in aplicare cunostintele acumulate pe parcursul training-urilor si sa promovezi produse/servicii prin intermediul telefonului.
Va trebui sa fii clar si coerent in exprimare, astfel incat fiecare client sa fie multumit de serviciile oferite.
Deasemenea ne dorim sa respecti regulamentul interior al companiei si regulamentul transmis de catre superior.

Ce beneficii iti oferim?
Inca de la inceput, contractul de munca se va incheia pe perioada nedeterminata deoarece ne dorim sa iti oferim stabilitate.

Suntem o companie cu o experienta de 27 de ani pe piata din Romania si de peste 100 de ani pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostrii, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.
ESTE MOMENTUL SA ITI ADUCI CARIERA LA UN ALT NIVEL !

Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic, unul dintre liderii din piata de profil.
Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.
Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024