Gratis

Operator Calculator Targoviste

Central Moreni srl
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ,trebuie sa aiba urmatoarele calitati:

Cunostinte PC ,Office Excel si Word,Outlook
Flexibiliate si dorinta de integrare in echipa
Operarea de softuri de gestiune si contabilitate reprezinta un avantaj
Dorinta de a invata si dorinta de dezvoltare personala si profesionala (in situatia in care experienta este minima)

Descrierea jobului

Operare facturi chitante si reglarea lor din punct de vedere contabil pentru agentii din echipa de vanzari
Reglarea gestiunii atat pentru depozit cat si pentru agentii de vanzari
Emiterea de rapoarte pentru producatori si managementul companiei
Intocmirea de avize si facturi pentru clienti si agentii de vanzari
Descarcarea de gestiune pentru agenti de vanzari si incarcarea de gestiune in vederea vanzarii
Intocmire de raport ridicare bani pentru banca

Companie Regionala, cu o cifra de afaceri de 582.000.000 lei in anul 2022,cu un numar de angajati de cca 225 angajati,dorim completarea echipei din Ploiesti-Brazi, Targoviste si din Buzau cu trei noi colegi care sa se alature echipei din aceste trei localitati ,echipa de vanzari stabila si cu rezultate bune in piata de Tobacco .
Activam pe cele trei regiuni (DB, PH si BZ) de cca 9 ani respectiv 5 ani si ne dorim ca noul coleg sa se alature acestor echipe si sa se integreze in spiritul si dorinta de performanta pe termen lung.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024