Gratis

Operator calculator - productie etichete

Cottontex SRL

Candidatul Ideal

  • Seriozitate;
  • Atentie la detalii;
  • Dorinta de a acumula permanent cunostinte noi si de a le pune corect in practica;
  • Capacitate de lucru sub presiune;
  • Cunostinte tehnice de baza;
  • Engleza cunostinte de baza;
  • Excel cunostinte de baza;

Descrierea jobului

  • Introduce si formateaza informatia existenta in documentatia tehica (Corel Draw)
  • Urmareste si respecta specificatia tehnica aferenta fiecarui client/tip de eticheta
  • Imprima etichete adezive de hartie - info client/cod bare/pret/reclama etc.
  • Imprima etichete pe suport textil - info client/intructiuni de spalare/compozitie/reclama etc.
  • Pastreaza echipamentul de lucru intr-o buna stare de functionare

Bonuri de masa 25lei/zi lucratoare
Ore suplimentare platite si bonusate
Lucru intr-un singur schimb 07:00-15:30 sau 08:00-16:30

Cottontex SRL este unul dintre cei mai mari producatori de articole textile din tara, precum si cel mai important producator de echipamente pentru ciclism din Europa, alături de partenerii italieni de la Texmarket.

Infiintata in anul 1993, firma Cottontex a ajuns in 2024 la un numar de peste 1.000 de angajati, avand puncte de lucru situate pe intreg teritoriul Romaniei.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024