Operator calculator - introducere, validare, prelucrare date

SIDE TRADING SRL

Descrierea jobului

SIDE TRADING SRL este o societate comerciala cu aproximativ 150 de angajati care a fost infiintata in anul 2002. Societatea are ca obiect de activitate comertul detergentilor, produselor cosmetice si de parfumerie, produselor de igiena si curatenie si al altor bunuri. Societatea noastra, cu sediul in Timisoara , str. Antenei nr. 1A (centrul comercial Euro 2) angajeaza personal in vederea ocuparii postului de :

Operator calculator - introducere, validare si prelucrare date (in Giarmata, Str. Hamilton, /Timis)

Cerinte:

- Cunostinte de operare calculator
- Atentie concentrata si distributiva
- Capacitate de analiza
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Punctualitate
- Rapiditate in efectuarea activitatilor
- Adaptabilitate.

Beneficii Oferite:
- Salariu atractiv
- Program: L - V
- Bonuri de Masa (30 lei/bon)

Te asteptam in echipa noastra!

SC Side Trading SRL este o companie cu capital privat romanesc infiintata in anul 2002 avand ca obiect de activitate comertul cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie si peste 150 de angajati.

Vino in echipa Side Trading!
Publicat 17 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Apr. 2024