Gratis

OPERATOR CALCULATOR / GRAFICA / CONSILIER VANZARI

SC FOXX COLOR SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Foarte bun organizator, eficient, familiar cu termenele limita, capabil sa se ocupe de mai multe sarcini in acelasi timp ;
- Flexibilitate, umor, creativitate, empatie ;
- Bune abilitati de comunicare ;
- Preluare comenzi ;
- Puternica orientare catre client ;
- Asiguram training in programele utilizate .

Descrierea jobului

-Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora ;
-Participa activ la vânzarea și promovarea produselor din gama ;
-Colaborarea in echipa pentru indepinirea sarcinilor ;
-Treptat, candidatul va ajunge la realizarea grafica a produselor si executarea acestora pe aparatura specifica .

Beneficii:
-Nivel de salarizare atractiv + bonuri de masa ;
-Locație ușor accesibilă (Statie metrou Costin Georgian) ;
-Siguranța unui loc de muncă stabil ;
-Posibilități de evoluție profesională .

FOXX COLOR SRL este o companie ce activeaza din 2008 in productia si comercializarea de fototapet si produse personalizate. Succesul companiei noastre se bazeaza pe profesionalism. Detii calitatile necesare si doresti sa ni te alaturi? Trimite-ne un CV.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024