Gratis

Operator calculator facturare

TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta: minim 1 an in facturare si/sau contabilitate primara, reprezinta un avantaj;
- cunoasterea pachetului MS Office reprezinta un avantaj;
- abilitati de calcul, gandire analitica, persoana organizata;
- persoana stabila si fidela in relatiile angajat-angajator.

Descrierea jobului

- asigura importul de comenzi in sistemul informatic;
- emite avizele si facturile de vanzare a marfurilor;
- proceseaza documentele ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de retur marfa;
- intocmeste avizele de transfer marfa;
- verifica stocurilor de marfuri;
- furnizeaza diverse rapoarte solicitate periodic de catre conducerea companiei;

Salariu: 3500 RON
Bonuri de masa in valoare de 40 RON/zi.
Program in 2 schimburi: 7-15.30 si 13-21.
Plan de crestere salariala dupa 6 luni de la angajare, in functie de performantele obtinute.

Firma isi desfasoara activitatea in Ilfov, Stefanestii de Jos, Linia de Centura, nr.22.
Se asigura transport tur-retur din Bucuresti de la intersectia Fundeni-Colentina sau se lasa pe traseul masinii daca coincide cu traseul soferului.

Firma noastră își desfășoară activitatea de distribuție de vinuri îmbuteliate din anul 1994! Dispunem de depozite în București și de un parc auto numeros inclusiv de autoturisme și autoutilitare, pentru a fi cât se poate de eficienți. Efectuămlivrările în 24 de ore! Canale de distribuție: International Key Accounts: horeca, retail și en-gross. Scopul activității noastre este de a asigura distribuția în cele mai bune condiții a produselor de care dispunem, iar prin aceasta, satisfacerea clienților noștri!

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024