Gratis

Operator calculator (entry level)

Kantar Media

Candidatul Ideal

Abilități:
• Ușurința de a lucra pe calculator;
• Nivel ridicat de angajament și responsabilitate;
• Capacitate de adaptare la activitățile cu caracter repetitiv;
• Cunoștințe minime de limba engleză;
• Cunoștințe medii de operare MS Office;
• Atenție la detalii, organizare, planificare;
• Seriozitate, implicare și focus în livrarea de rezultate;
• Capacitatea de a lucra cu termene limită.

​Ești candidatul ideal dacă ai și o diplomă de studii finalizate sau în curs, spirit de echipa și disponibilitatea de a lucra în ture, prin rotație.

Descrierea jobului

• Activitatea constă în procesarea unor fișiere media și introducerea informațiilor specifice într-o bază de date.
• Programul pe care îl oferim este unul inegal, dar cu norma întreagă (40 ore săptămână/în ture), astfel încât să îți ofere timp în cursul săptămânii pentru rezolvarea problemelor personale. Sunt doar ture de zi, se lucrează prin rotație, o săptămână dimineața, o săptămâna după-amiază. Trebuie să existe disponibilitatea de a lucra în ture de weekend și de sărbători legale.

Beneficii:
• Card de tichete de masă;
• Spor de weekend prevăzut în contractul de muncă;
• Compensarea orelor lucrate de sărbători legale conform legii;
• Program de lucru inegal care oferă timp liber în cursul săptămânii pentru rezolvarea problemelor personale;
• Posibilitatea de creștere în carieră și mobilitate internă;
• Training de specialitate.

Societatea noastră este lider global în domeniul media, furnizând clienților datele necesare cu privire la toate aspectele măsurării, monitorizării și selecției media.
Combinând expertiza în înțelegerea umană cu tehnologii avansate, cei peste 25.000 de angajati ai Kantar cu sediul în peste 100 de țări ajută organizațiile de top din lume să reușească și să se dezvolte.
Colegii noștri media sunt experți în înțelegerea peisajului media în schimbare. Aceasta include măsurarea audienței, analizarea consumatorilor-tinta și cunostinte aprofundate în mass-media.

La Kantar avem un mod integrat de a ne recompensa oamenii, bazat pe un set de principii simplu, clar și consecvent. Abordarea noastră ne ajută să ne asigurăm că suntem competitivi pe piață și să sprijinim o cultură a recunoasterii performanței, în care recompensa și oportunitățile de progres în carieră sunt legate de rezultatele obtinute.

Confidențialitate și declarație juridică
DIVULGARE DE CONFIDENTIALITATE: Vă rugăm să rețineți că, aplicând la această pozitie, sunteți de acord ca datele personale pe care ni le furnizați să fie procesate și păstrate de The Kantar Group Limited („Kantar”). Detaliile dvs. vor fi păstrate intern atâta timp cât este necesar în scopul recrutării, care poate include detaliile dvs. impartasite cu managerii de departament și pentru luarea în considerare a potențialelor oportunități viitoare de catre Kantar și companiile afiliate ale grupului Kantar. Pentru detalii complete despre politica noastră de confidențialitate, vă rugăm să vizitați www.kantar.com.

Dragi aplicanți, pentru o mai bună selecție a CV-urilor, vă anunțăm că vom analiza cu prioritate toate acele aplicări care sunt însoțite de răspunsuri la mini-interviu.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024