Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Operator calculator - Departament tehnic (Service)-DOMO.ro

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- student sau tânăr absolvent de studii superioare profil tehnic
- persoana atenta la detalii și organizata
- persoana cu un bun management al timpului
- persoana dinamica, comunicativa și orientata spre rezultat

Descrierea jobului

Descriere post:
Viitorul nostru coleg va avea ca activități principale urmatoarele:
- preia coletele trimise către departamentul tehnic
- verifica și testează produsele receptionate din punct de vedere tehnic și vizual
- intocmeste fisa de produs și urmărește cazul pana la solutionare

Beneficii:
- decont transport în cuantum de 50lei/luna
- decont abonament sala în cuantum de 50lei/luna
- asigurare medicala
- tichete de masa
- training la angajare și suport pe toată durata desfasurarii activitatii
- achiziție produse la preț de furnizor (după 3 luni)
- acces la biblioteca firmei
- bonusuri în funcție de performanțe

Salariu de început 1600 lei + tichete de masa (200 lei)

DOMO.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania inca din 1994.

Adresa de e-mail: hr@domo.ro

Expirat
Operator calculator - Departament tehnic (Service)-DOMO.ro  -  DOMO.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles