Gratis

Operator calculator – contabilitate primara

Garmian Provider Concept SRL

Candidatul Ideal

  • cel putin cu studii medii finalizate (diploma BAC)
  • experienta contabilitate primara minim 1 an
  • cu bune cunostinte operare calculator (M.S. Office - Excel, Word)
  • o persoana capabila sa lucreze atat independent, cat si in echipa
  • cu o buna capacitate de comunicare scrisa si verbala
  • capabila sa analizeze datele si sa ia decizii pe baza acestora
  • cu o buna organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca in general
  • o persoana responsabila, corecta, rabdatoare si atenta la detalii

Descrierea jobului

  • verificare facturilor, avize si documente suport
  • inregistrare documente in programul intern de contabilitate

Garmian Provider Concept este o companie specializata in consultanta si tranzactii imobiliare.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024