Gratis

Operator Calculator Birou Notarial/ Secretar birou notarial

Societate Profesionala Notariala - POPA-RADULESCU SI ASOCIATII

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în cadrul unui birou notarial, o bună cunoaștere a actelor și a procedurilor notariale,
  • Mod de lucru organizat,
  • Viteză de tehnoredactare,
  • Spirit de echipă,
  • Studii juridice (de preferat).

Descrierea jobului

  • Tehnoredactare acte notariale, îndeplinirea formalitărilor premergătoare și ulterioare întocmirii acestora,
  • Efectuarea verificarilor și înregistrarilor în registrele publice,
  • Discutii cu clientii biroului notarial - amabilitate în relația cu aceștia.

Societatea Profesională Notarială Popa Rădulescu și Asociații
Sediul: NICOLAE CARANFIL NR.10
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024