Gratis

Operator calculator / Asistent productie

Profi Print Production SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii - de preferinta superioare in domeniul: economic, comunicare ,relatii publice
➡ Experienta in comercial: relatii clienti/furnizori
➡ Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
➡ Experienta in utilizarea calculatorului: softurile de comunicare; Office – Word, Excel, Powerpoint
➡ Cunoasterea produselor publicitare ale retailerilor (posibilitate training)
➡ Inventivitate, initiativa, atentie deosebita la detalii, abilitati de comunicare si de lucru in echipa, proactivitate, responsabilitate
➡ Capacitate de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si abilitati multitasking
➡ Capacitate de planificare si organizare a proiectelor si timpului de lucru

Descrierea jobului

Beneficii:

- salariu in functie de experienta intre 3000 si 4000 RON NET
- prime de sarbatori
- masina de serviciu
- telefon mobil, laptop, birou dedicat
- abonament la World Class
Program : L-V intre 8 si 17

Responsabilitati:

Coordonare flux productie si livrari
Se documenteaza permanent despre clienti, furnizori, produsele oferite si piata de profil, pentru a fi eficient si competent in munca sa
Organizare flux comanda - predare produse finite client. Practic de la preluare comanda, pana la finalizarea ei, organizeaza tot ce este necesar:

- colaboreaza cu departamentele ofertare, logistica, productie, achizitii pentru realizarea optima si eficienta a comenzii
- se informeaza despre statusul lucrarilor si pastreaza legatura cu clientii
- rezolva problemele care se ivesc si propune solutii alternative
- intocmeste documentele necesare: fise tehnice, comenzi etc
- pastreaza permanent relatia cu clientii/furnizorii in foarte bune condiții
- negociaza contracte, preturi si termene
- se documenteaza permanent despre preturi, solutii alternative, caracteristici tehnice
- ofera solutiile cele mai bune clientilor, in conditii de rentabilitate si maximizarea profitului pentru firma
- analizeaza permanent piata, activitatea proprie, preturile, comenzile, volumul, profitul si prezinta concluzii, rapoarte si solutii sefului de departament

Noi, Profi Print, suntem o companie specializata in productia publicitara cu o oferta completa de servicii si produse avand o experienta de 20 ani in domeniu.

Mai mult de atat suntem o echipa de pasionati punand mereu pe primul loc satisfactia clientilor, produsele realizate se vad peste tot si reprezinta cartea noastra de vizita. Profi Print ofera intreaga gama de produse customizate pentru comunicare vizuala de outdoor si indoor.

Oferim acoperire nationala, consultanta, support si servicii complete de creatie/DTP, dezvoltare produs, RLV, productie, transport, instalare, service, intretinere si campanii publicitare.

Detinem un spatiu ideal pentru serviciul complet al acestui segment de piata in zona industriala a Branestiului, langa centura Bucuresti, hala utilata ultramodern la standarde occidentale.
Biroul de vanzari activeaza in Bucuresti.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024