Gratis

Operator automate cafea si snack Bucuresti

KLF LOGISTICA SI DISTRIBUTIE
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam operator automate cafea&snack!
Cautam o persoana dinamica, serioasa si usor adaptabila, cu orientare catre performanta.

Cerințe :
  • permis conducere categoria B
  • nu este necesara experienta intr-un post similar, ne ocupăm noi sa inveti :D
  • seriozitate si deschidere la nou
  • responsabilitate si promptitudine

Descrierea jobului

Postul presupune vizitarea in vederea alimentării si întreținerea automatelor de băuturi calde si aparatele de snacks/ bauturi racoaritaore si sandwich-uri amplasate in diferite locații;

Avantaje :
  • salariu atractiv, cu posibilitate de marire in funcție de performanta
  • masina de serviciu
  • stabilitate la locul de munca, contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • posibilitate de promovare in cadrul companiei
  • program de lucru avantajos
  • Salariul poate fi negociat in functie de experienta si in functie de realizarile personale

Daca te-am convins, aplica si poti incepe o cariera de succes alături de oameni faini!

Compania noastra opereaza in domeniul vendingului de mai bine de 20 ani si este renumita prin calitatea produselor si serviciilor pe care le ofera.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024