Gratis

Operator ambalare - Otopeni

Rompharm

Candidatul Ideal

- minim 10 clase;
- 12 clase / diploma liceu / experienta in productie reprezinta un avantaj;
- disponibilitate pentru lucrul in 3 ture si in weekend ;
- abilitati tehnice ;
- spirit dе munca in echipa

Descrierea jobului

Orașul de lucru – orașul Otopeni, județul Ilfov.

Responsabilitati :

- Efectueaza operatii de ambalare secundara utilizand masina de ambalat in blister fiole/seringi, masina de etichetat, masina de incartonat, masina de infoliat si ambalare manuala
- Utilizeaza corespunzator echipamentele de fabricatie din dotarea sectiilor, respectand parametrii de functionare stabiliti.
- Efectueaza curatarea /dezinfectarea echipamentelor de fabricatie si a ariilor in care sunt situate acestea.

Beneficii :
- loc dе munca stabil, cu tehnologie moderna;
- tichete de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata;
- transport asigurat din Bucuresti si Ploiesti;
- bonus dе performanta de pana la 600 lei/luna;
- oportunitati dе dezvoltare a carierei.

Rompharm Company este producator roman de medicamente din anul 2004.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024