Gratis

Operator ambalare colete magazin online / Picker depozit

Gedis Beverages srl

Candidatul Ideal

Dorim sa ne marim echipa!!
Abilitati necesare:
-Persoana atenta la detalii si dexteritate, capabila sa respecte termene limita, cu o foarte buna capacitate de organizare a timpului in functie de prioritati
-Bune abilități de comunicare și relaționare interumană
-Apta medical pentru munca
-cazier curat
-Limba engleza mediu

Descrierea jobului

Atributii/responsabilitati:
-Preluarea, ambalarea si procesarea comenzilor pe baza facturilor
-Pregatirea corecta a coletelor
-Predarea coletelor catre curier
-Etichetarea si timbrarea produselor(sticle bauturi alcoolice)
-Manipularea produselor(sticle bauturi alcoolice) in cutii

Beneficii:
  • tichete de masa:40 lei;
  • card cadou prima de Craciun si Paste;
  • card de vacanta turist pass
  • se asigura transport gratuit
  • program de lucru:8ore/zi de luni pana vineri; 9:00-17:00
  • posibilitatea de a lucra într-o companie cu vechime de 10 ani pe piata, stabilă, deschisă spre noi provocări.

Te primim cu mare drag, in echipa noastra!
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024