Publicat 26 Oct 2020 | Reactualizat 25 Nov 2020 | Expiră 26 Nov 2020

Operator amanet si schimb valutar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CreditAmanet cauta un nou coleg pentru ocuparea postului de Operator amanet si schimb valutar!

Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie moderna, dinamica si in plina dezvoltare, alaturi de colegi tineri si bine pregatiti, te asteptam in echipa noastra!

Pentru a te alatura echipei CreditAmanet ai nevoie de:
• studii medii sau superioare
• cunostinte medii de operare PC și utilizare a internetului
• seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare​
• buna capacitate de organizare, proactivitate

Descrierea jobului

Sarcini
•Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
•Evaluarea validității monedei prezentate de către client, efectuarea schimbului valutar
•Evaluarea produselor oferite spre amanet, întocmirea contractelor de împrumut
•Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice

Beneficii
•Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit (trainigul este platit, contractul de munca se semneaza inainte)
•Loc de munca în agenții moderne, situate în centre comerciale
•Venituri nete de peste 2700-3200 lei/luna
•Abonament medical
•Abonament Bookster
•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii.

Compania noastra se afla in topul firmelor din domeniu la nivel de tara si detine o experienta de peste 10 ani pe piata. Ne aflam intr-o continua dezvoltare si ne desfasuram activitatea in peste 20 de agentii amenajate conform normele in vigoare privind securitatea personalului. Mentionam ca acestea au dotari specifice complete si un design modern, majoritatea aflandu-se situate in galerii de centre comerciale.

Expirat
Operator amanet si schimb valutar  -  CreditAmanet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles