Gratis

OPERATOR AMANET SI SCHIMB VALUTAR CONSTANTA

OK GROUP

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii/ universitare
  • Cunostinte operare/ utilizare PC;
  • Experienta pe un post similar;

Descrierea jobului

  • Nu ai nevoie de experienta, se asigura Training Remunerat si Cursuri Personalizate – costuri suportate integral de companie.
  • Efectueaza operatiuni de schimb valutar, transfer de bani, operatiuni de amanet, vanzare de bijuterii si electronice
  • Loc de munca intr-o companie de succes, in plina expansiune, stabila pe piata.
  • Apreciere si recunoastere a meritelor si a performantelor in companie.
  • Disponibilitate pentru relocare.
BENEFICII
  • Salariu fix + comision/ bonuri de masa, se pot atinge venituri de peste 3 500 NET (in mana)
  • Contract de munca cu semnare din prima zi de angajare
  • Evaluarea si recunoasterea performantelor, cu posibilitati de PROMOVARE, SIGURE;
  • Siguranta si conditii de munca civilizate.

Descrierea companiei

Grup de societati fondat din anul 1994.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024