Gratis

Operator amanet - NDP AMANET

STEFROS NDP S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Anuntul se adreseaza doar persoanele ce au lucrat in domeniu!
- experienta in verificarea si evaluarea obiectelor de aur
- experienta in verificarea si evaluarea produselor electronice tip laptop, telefon etc
- seriozitate si punctualitate la locul de munca
- cunostinte de operare calculator;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- fire comunicativa

Descrierea jobului

Viitorul angajat este responsabil de:
- evaluarea produselor oferite spre amanet si intocmirea contractelor de imprumut
- efectuarea tututor operatiunilor cu numerar ( incasari-plati) si intocmirea documentatiei specifice
- indrumarea clientilor si suport oferit pentru toate serviciile si produsele firmei
- scoaterea de produse la vanzare/ aranjare in vitrina/ etichetare produse

Descrierea companiei

Ce iti oferim?
- oferim cazare
- decontam transportul
- program in ture de zi sau de noapte
- salariu super atractiv ( de la 4000 lei in functie de experienta )
- bonusuri din vanzari
- echipa deosebita
- seriozitate maxima
Contacteaza-ne acum! Suntem siguri ca vei fi multumit de avantajele pe care ti le vom oferi!
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024