Gratis

OPERATOR ABKANT

IMPRO

Candidatul Ideal

Pentru sediul din Juc-Herghelie angajam operator abkant:

- Studii medii;
- Persoana disciplinata si onesta;
- Capacitatea de a citi si interpreta desen tehnic – constituie avantaj;
- Cunostinte utilizare instrumente de masura;
- Capabil să lucreze cu o mare precizie și concentrare fiind orientat către detalii;

Descrierea jobului

- Creeaza accesoriile dupa cerintele de pe desenul tehnic al clientului;
- Raspunde de modul de intocmire si de corectitudinea lucrarilor executate;
- Identifica metoda de lucru potrivită în vederea prelucrării;
- Respectarea conditiilor de siguranta si sanatate.

Beneficii:

- Lucru într-o echipă tânără și dinamică;
- Instruire tehnică
- Posibilitatea de asimilare de noi cunoștințe;
- Salariu atractiv, bonuri de masa.

Producator de tigla metalica si tabla cutata prezenti in Romania de 10 ani.

Acoperișul reprezintă o operă de artă” - această maximă este esenţa activităţii noastre de mai mulți ani. O realizăm cu responsabilitate, angajament personal şi conştiinţa perfectă a noţiunii pe care o transmite. Tot ceea ce întreprindem are ca scop satisfacţia perfectă a clientului. Avantajele care ne ajută să-l atingem sunt:

calitatea înaltă a produselor, preţuri avantajoase, realizarea eficientă a comenzilor, gama largă a accesoriilor suplimentare, program pentru optimizarea costurilor acoperişului.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024