Gratis

Operational Marketing Agent

CEFIN TRUCKS

Candidatul Ideal

Persoana comunicativa, orientata catre vanzari, cu spirit analitic in filtrarea de clienti potentiali prin Telesales pentru vehicule comerciale. Candidatul trebuie sa aiba spirit de echipa, pentru o buna colaborare cu echipa de vanzari, initiativa si curiozitate pentru a invata produsele prezentate si piata.
Experienta in industria automotive reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Contactarea prin telefon a potentialilor clienti
Verificarea intentiei de achizitie vehicule si a tuturor detaliilor ce ar putea ajuta in procesul ulterior de ofertare si negociere;
Identificare a nevoilor clientului
Oferirea de detalii generale despre produs, brand si oferta;
Transmitere oferta generala de produs

Activitatea se desfasoara in cadrul locatiei Cefin Trucks, showroom vanzare Ford Trucks, vehicule comerciale, locatie Chiajna.
Compania Cefin Trucks are o istorie de 25 de ani in comercializarea si repararea vehiculelor comerciale.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024