Publicat 10 Apr 2018 | Reactualizat 10 Mai 2018 | Expiră 11 Mai 2018

Online support specialist

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Persoana dinamica si serioasa.
Persoana careia sa-i placa cercertarea cat si scrierea de content
Cunoasterea avansata a limbii engleze
Aptitudini excelente de comunicare, fire sociabila si capacitatea de adaptare la lucrul in echipa.
Persoana echilibrata, empatica si cu initiativa;
Persoana dornica de a gasi solutii la provocarile pe care le aduce job-ul zi de zi;
Persoana in cautarea unui un job stabil, pe termen lung si care sa isi doreasca sa evolueze intr-un business/companie de succes;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Ajutarea echipei de care esti responsabil in atingerea obiectivelor dorite
Research de specialitate
Intocmirea rapoartelor zilnice cu rezultatele activitatilor echipei
Disponibilitate a de lucra in ture

Beneficii:
Lucrul intr-o companie in crestere
Mediul placut
Salatiu motivant mereu in crestere daca ne atragi atentia prin ideile sau implicarea ta
Membrii din echipa noastra care reusesc sa ne atraga atentia placut beneficieaza constant de iesiri in strainatate (Spania, Praga, Portugalia etc)
Bonusuri de performanta
In fiecare an angajatii nostrii primesc al 13 salariu
Investirea de catre compania in dezvoltarea ta profesionala;
Team building lunar de relaxare

Daca consideri ca ai calificarea necesara pentru a ne impresiona, depune un CV-ul tau. Suntem entuziasmati in a cunoaste oameni dornici de afirmare.

Suntem o companie de it care activeaza din 2011. Activam in mai multe ramuri ale domeniului IT. Cautam oameni dornici de inovatie cat si foarte open-mind.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Online support specialist  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles