Gratis

Ofiter Logistica

UBM AGRI TRADE SRL

Candidatul Ideal

- Persoana comunicativa, sociabila, stapana pe sine, responsabila, dornica sa invete lucruri noi si sa se dezvolte ;
- Flexibilitate in program, atentie sporita la detalii si organizarea timpului;
- Cunostinte de operare PC, Outlook, Excel etc.
- Priceputa sa introduca date in calculator si in sistemul intern al firmei;
- Cunostinte de comunicare in limba Engleza;
- Experinta de minim 1 an in Logistica / Domeniul Agrar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Mentine relatia cu clientii firmei;
  • Ofera cotatii de pret;
  • Verifica traseul camioanelor;
  • Comunicare continua cu soferii camioanelor care transporta marfa;
  • Face avizari;
  • Are in evidenta o baza de date si de tarife;
  • Verifica facturile de transport, face note de comanda si introduce datele in sistemul intern al firmei;
  • Redacteaza contracte de transport si acte aditionale pentru partenerii firmei.
Beneficii:
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Bonuri de masa;
  • Abonament Bookster;
  • Cursuri de limba engleza, teambuilding-uri ;
  • Cafea, fructe, snack-uri la birou;
  • Mediu de lucru placut si echipa tanara;
  • Prima cu diverse ocazii.

Ubm Agri Trade a fost înființată în anul 2017, fiind un parteneriat româno-ungar cu puternice cunoștințe pe piața trading-ului regional de șroturi și cereale. Ubm Agri Trade oferă spre comercializare șrot de soia cu un conținut de proteină ridicat, caracteristică ce face din acesta un ingredient esential în regimul de hrană al animalelor.

Pe lângă comerțul cu șrot de soia, Ubm Agri Trade vizează și celelalte produse ale pieței cerealelor: porumb, soia, grau, orz, floarea soarelui, cumpărarea și vânzarea acestor produse la prețuri cât mai bune.

Ne bazăm pe creștere și succes, eficiență și profitabilitate. Aceste obiective sunt priorități de vârf pentru echipa Ubm Agri Trade.

Ne mândrim cu echipa noastră motivată și eficientă, care respectă standardele de calitate și integritate și se dezvoltă într-un mediu de afaceri dinamic.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024