Publicat 23 Feb 2018 | Expiră 26 Mar 2018

Ofiter de Credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- sa aiba studii superioare (de preferinta economice)
- sa ii placa sa interactioneze cu oamenii
- sa detina permis de conducere (categ B)
- experienta anterioara in creditare constituie un avantaj, dar nu este o conditie pentru angajare deoarece compania face training pentru initiere

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI/BENEFICII:
- Desfăşoară activităţi de promovare a produselor de creditare si leasing către clientul ţintă, de prezentare şi vânzare a produselor financiare ale companiei (credite business si agricole)
- Analizează şi procesează aplicaţia primara de creditare;
- Intocmeşte analiza financiara a dosarului de creditare;
- Evalueaza garantiile, conditiile si gestionarea afacerii solicitantului;
- Sustine dosarele in cadrul comitetului de credit;
- Monitorizează portofoliul activ de credite şi urmăreste imbunătăţirea continuă a acestuia;
- Participă la colectarea de credite neperformante;

MIKRO KAPITAL ROMANIA face parte dintr-un grup financiar international cu vechime si prestigiu, cu activitate in mai multe tari, specializat in microfinantare si leasing. Produsele noastre se adreseaza in mod special firmelor cu activitate business (comert, productie, servicii) si activitatilor agricole. Atuurile noastre sunt transparenta, flexibilitatea, corectitudinea si increderea in oameni.

Expirat
Ofiter de Credite  -  MIKRO KAPITAL ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles