Gratis

Office Manager

AGRO GETREIDE DEUTSCHLAND S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ablitati de planificare si organizare excelente
Abilitati de comunicare si relationare interumana
Atitudine proactiva si atentie la detalii
Abilitatea de a lucra intr un mediu dinamic si de a gestiona mai multe sarcini simultan
Cunostinte microsoft office
Limba rusa si germana constituie un avantaj
Abilitati de coordonare a echipei

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
1. Oragnizarea sarcinilor administrative, inclusiv gestionarea corespondentei si a apelurilor telefonice
2. Asigurarea unui mediu de lucru organizat si functional pentru angajati
3. Coordonarea planificarilor, intalnirilor si a evenimentelor interne
4. Gestionarea stocurilor de birou si de comenzi a echipamentelor de birou
5. Coordonare echipe vanzari si achizitii
Beneficii:
Salariu atractiv
Masina de serviciu
Laptop
Telefon
Bonusare la indeplinirea target ului anual

Agro Getreide Deutschland in Romania provine din Agro Getreide Deutschland (AGD), care este o companie în industria comerțului cu cereale. Fondată in urma cu 10 ani în Germania, AGD și-a extins rapid operațiunile în Europa de Est, inclusiv în România.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024