Gratis

Office Manager

Flex Financial IFN SA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare sau medii;
  • Experienta de lucru in domeniu constituie avantaj.
  • Capacitate de analiza si sinteza in procesul decizional;
  • Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;
  • Orientare catre performanta;
  • Capacitatea de analiză (capacitatea de înțelegere, interpretare și sinteză a elementelor esențiale dintr-un volum de informații);
  • Abilitatea de a gestiona eficient timpul de lucru, de a organiza, planifica și prioritiza sarcinile de lucru;
  • Capacitatea de a soluționa probleme.

Descrierea jobului

  • Recrutarea, coordonarea și controlul unei echipe proprii;
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
  • Organizarea și controlul activităților din zona alocată;
  • Menținerea relațiilor cu clienții din portofoliu;
  • Asigura respectarea confidentialitatii operatiunilor, respectarea normelor BNR si a normelor interne referitoare la operatiunile de creditare;
  • Activități administrative.

Flex Financial este o societate financiară nebancara multinationala, prezenta pe piata romaneasca din 2017, in peste 40 de localitati din Romania, care adoptă o abordare radical diferita a creditarii și a planificării financiare. De la produse și instrumente fără precedent, la servicii rapide și dialoguri deschise, suntem pregătiți pe deplin sa satisfacem necesitatile clientilor nostri la cele mai inalte standarde. Ne mandrim ca suntem o echipa de profesionisti, ghidati de un sistem sanatos de principii si valori, bazate pe respect, integritate, transparenta, gata oricand sa puna la dispozitia clientilor nostri cele mai potrivite solutii de finantare.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024