Office Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • experienta de lucru pe un post similar de minim 1 an;
  • cunostinte despre activitatea administrativa a spatiului de birou, proceduri si sisteme de securitate;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • capacitatea de a rezolva situatii neprevazute si de a lucra sub presiune;
  • abilitati de planificare si organizare;
  • capacitate de lucru independenta;
  • flexibilitate;
  • limba engleza;
  • cunostine foarte bune pachet Office.

Descrierea jobului

ROL: organizarea si coordonarea activitatilor administrative, mentinand un mediu de lucru placut si asigurand un nivel inalt de siguranta.

Principalele responsabilitati:
  • coordonarea activitatilor administrative: corespondenta, centralizarea documentelor si comunicare interna;
  • organizarea si coordonarea evenimentelor speciale (conferinte, intalniri, petreceri de Craciun, aniversari);
  • organizarea si asigurarea desfasurarii in conditii optime a activitatii de birou a angajatilor;
  • negocierea contractelor si mentinerea relatiei cu furnizorii;
  • pregateste necesarul de achizitii si il supune aprobarii managerului/ directorului financiar;
  • preluarea apeluri telefonice din exterior;
  • mentine legatura cu toate departamentele pentru gestionarea documentelor interne ale firmei;
  • va oferi suport in pregatirea intalnirilor;
  • face demersuri necesare optimizarii spatiului de birou;
  • centralizeaza normele interne, procedurile firmei si alte documente de interes general;

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comercială.
Publicat 6 dec. 2021 Reactualizat 3 ian. 2022 Expiră 5 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos