Office Manager

Watercooler Inc - 50 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Căutăm un Office Manager calificat și super-organizat care să se ocupe de o varietate de sarcini administrative zilnice.

Ca Office Manager, îți vei pune în aplicare calitățile de organizare și abilitățile de comunicare pentru a jongla cu provocările de zi cu zi ale biroului.

Responsabilități

  • Vei avea grijă ca biroul să fie bine organizat și fluxul de lucru să fie eficient;
  • Te vei ocupa de achizitionarea celor necesare in birou (de la produse de curatenie, pana la rechizite si alte consumabile), dar si de decorarea acestuia;
  • Vei fi responsabil(ă) de relația cu furnizorii (negocierea contractelor, plasarea comenzilor, verificarea facturilor și solutionarea diferitelor probleme);
  • Te vei ocupa de contractele de angajare ale colegilor, de medicina muncii, înregistrarea concediilor medicale, serviciilor de securitate și protectie a muncii;
  • Vei fi suport pentru echipa de Contabilitate;
  • Vei organiza sau participa la organizarea unor evenimente de echipa;

Cerințe

  • Ai experiență de lucru ca Office Manager sau într-un rol similar;
  • Este un avantaj dacă ai experiență de lucru în Customer Service;
  • Ai cunoștințe de bază despre sistemele și procedurile de management;
  • Ai experiență de lucru cu echipamentele de birou (de exemplu, cu o imprimantă de birou);
  • Ai puternice abilități de comunicare;
  • Ești foarte organizat(ă) și reușești să prioritizezi cu ușurință mai multe sarcini;

Ești de încredere și îți faci munca cu profesionalism.

We are The Water Cooler Company, a family run business based in London and we sell and install specialist drinking water products to customers across the UK. Since 2003 we have been helping businesses, organisations and homes create efficient hydration solutions perfect for their available space and budget. With over 10 years of experience in the industry, you can count on our expertise to find the best hydration product for you. Our job is not only to sell you a great product but to also ensure you get something that best suits your requirements.

The Water Cooler Company is the one stop shop for all your hydration requirements. Whether you require a bottled water cooler, plumbed-in water dispensers, bottle filling stations, drinking fountains, accessories or spare parts, we have it all. What is more, we stock a wide range of high-quality industry leading brands that only offer reliability and affordability.

Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos