Gratis

Office manager loc de joaca pentru copii

ALEGRIA KIDS S.R.L.

Candidatul Ideal

Locație: Aeva Playground

Aeva Playground, un loc de joacă inedit dedicat copiilor și familiilor, caută o persoană entuziastă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre creative si plina de entuziam, în calitate de Office manager Playgound .
Candidatul ideal va fi o persoană punctuală, dinamică și dornică să creeze o experiență memorabilă pentru copii și familie.

Cerințe:
Experiență anterioară în lucrul cu copiii, în servicii pentru clienți sau în domeniul ospitalității este un avantaj;
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu copiii și clienții de toate vârstele;
Atitudine pozitivă, energie și entuziasm pentru munca cu copiii și servirea clienților;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a rezolva eficient problemele care pot apărea în timpul activităților de joacă sau în servirea clienților;
Absolvent/ă studii superioare;
Persoană punctuală și muncitoare;
Persoană dezinhibată, extrovertită și cu spirit de inițiativă;
Atentă la detalii și capabilă de a rămâne calmă și concentrată în situații de stres;
Flexibilitate în program și disponibilitate de a lucra extra în Weekend-uri și de sărbători;
Experiența anterioară în lucrul cu copiii sau al supravegherii copiilor (reprezintă un avantaj);
Deținerea de Certificat de prim ajutor sau a cunoștințelor de bază în acordarea primului ajutor (reprezintă un avantaj)

Descrierea jobului

Supravegherea atentă a copiilor în timp ce se joacă în locul de joacă;
Interacțiunea pozitivă cu copiii;
Organizarea și coordonarea activităților recreative și jocurilor;
Asigurarea curățeniei și igienei în locul de joacă și sala de petreceri;
Comunicarea eficientă cu părinții și oferirea de informații despre activitățile desfășurate în locație.
Servirea clienților la masă și la bar, respectând standardele noastre de calitate și oferind o experiență de servire plăcută și eficientă;
Interacțiunea la telefon cu clienții pentru rezervări, informații suplimentare sau rezolvarea solicitarilor acestora;- vom oferi training pentru acest aspect;
Comunicarea eficientă cu părinții și clienții, oferindu-le informații despre activitățile desfășurate în locație și răspunzând la întrebările sau preocupările acestora.

Beneficii:
Contract pe perioadă nedeterminată, full-time, salariu de 3000 Lei Net reduceri la produsele și serviciile companiei noastre, bonusuri și un program flexibil;
O echipă prietenoasă, înțelegătoare dar mai ales corectă;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu plin de bucurie, enerrgie si voie buna;
Posibilitatea de a interacționa și de a influența pozitiv viața copiilor și practic a generației de mâine.

Aeva Playground, un loc de joacă inedit dedicat copiilor și familiilor, caută o persoană entuziastă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre creative si plina de entuziam, în calitate de Office manager Playgound . Candidatul ideal va fi o persoană punctuală, dinamică și dornică să creeze o experiență memorabilă pentru copii și familiile lor.

Te invităm să aplici pentru poziția de office manager playground trimițându-ne CV-ul tău.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024