Gratis

Office Assistant

DODO PIZZA

Candidatul Ideal

Poziția de Office Assistant reprezintă o parte vitală a echipei noastre, asigurând un mediu de lucru organizat și primitor pentru angajați și vizitatori. Persoana care ocupă acest rol va fi responsabilă pentru gestionarea primului punct de contact cu clienții, angajații și furnizorii noștri, precum și pentru furnizarea unui suport administrativ esențial departamentelor interne.

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-o poziție similară sau în domeniul serviciilor clienți este un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă atat in limba romana cat si in limba engleza.
  • Capacitatea de a gestiona sarcini multiple și de a prioritiza eficient.
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
  • Abilități bune de gestionare a timpului și atenție la detalii.
  • Cunoștințe solide de utilizare a computerului și a programelor Microsoft Office.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a se adapta rapid la schimbări.
  • Diploma de studii medii este necesară, iar studiile superioare reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Recepție și Asistență la Birou
  • Primirea vizitatorilor, gestionarea apelurilor telefonice/e-mailurilor companiei și a corespondenței
  • Îndrumarea vizitatorilor către departamentele sau persoanele relevante
  • Asigurarea unui mediu primitor și profesionist în zona de recepție​
Gestionarea Programărilor
  • Programarea întâlnirilor și a rezervărilor pentru sălile de conferințeCoordonarea programelor angajaților pentru întâlniri și evenimente
Suport Administrativ
  • Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele interne, inclusiv gestionarea corespondenței, redactarea și formatarea documentelor, precum și gestionarea bazelor de date
  • Ajutarea în organizarea evenimentelor de birou și a activităților de team building
Gestionarea Materialelor de Birou
  • Monitorizarea și reîmprospătarea stocului de echipamente de birou, inclusiv a materialelor de papetărie și a altor necesități
  • Comandarea și gestionarea eficientă a materialelor de birou și a echipamentelor de birou necesare
Colaborare Interdepartamentală
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o colaborare productivă
  • Asigurarea că solicitările interne sunt tratate prompt și profesionist

Dodo Pizza is a proud member of the Dodo Brands family. Operating in Romania, we currently have a presence in two vibrant cities, Bucharest, and Brasov, where we proudly inaugurated our inaugural international franchise. Our mission is to bring the joy of savoring delectable, piping-hot pizzas with generous layers of toppings to people worldwide, and we've been successful in achieving this goal.

To continue our growth, we are in search of individuals who are passionate about their work. At Dodo, we foster a culture that values respect, upholds high standards, and provides the opportunity for everyone to express their true selves. Join us on our journey to spread the love of great pizza globally!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024