Gratis

Ofertare achizitii publice si elaborare devize constructii

S.C. CRITO PROD S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii tehnice: Constructii, Instalatii;
Experienta de lucru minim 2 ani intr-un departament tehnic in cadrul unei companii de constructii;
Cunostinte foarte bune privind legislatia si normele de aplicare in vigoare referitoare la achizitiile publice;
Cunostinte foarte bune privind utilizarea SEAP/ SICAP;
Cunostinte avansate in utilizarea MS Office (Word, Excel, Powerpoint), navigare Internet

Descrierea jobului

Studierea documentatiilor tehnice, proiectelor si caietelor de sarcini ale procedurilor de achizitii publice din SEAP.
Elaborarea de oferte tehnice in cadrul ofertelor de achizitie publica
Intocmirea procedurilor si metodologiilor de lucru in functie de activitatile solicitate in caietele de sarcini.
Urmarirea si transmiterea raspunsurilor la solicitarile de clarificari
Transmiterea de solicitari de clarificare la documentatia de atribuire

Responsabilități:
Elaborarea ofertelor tehnice și comerciale pentru proiecte de construcții ;
Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare și cu departamentul de achiziții pentru a obține cele mai bune soluții tehnice și comerciale;
Calcularea costurilor și estimarea resurselor necesare pentru fiecare proiect;
Identificarea și evaluarea riscurilor potențiale și propunerea de soluții adecvate;
Asigurarea respectării termenelor limită și a calității în procesul de ofertare.

Beneficii :
Oportunitatea de a lucra într-o companie care se afla in continua dezvoltare;
Proiecte variate și interesante, care vă vor permite să vă dezvoltați abilitățile și cunoștințele;
Mediu de lucru stimulant și dinamic, cu o echipă profesionistă și dedicată;

Salariu atractiv, stabilit in urma interviului si a competentelor

Societatea comercială S.C. CRITO PROD S.R.L. s-a înfiinţat în anul 1994 şi îsi desfăşoară activitatea în conformitate cu legislaţia românească şi actul constitutiv până în prezent.Societatea are capital integral privat românesc. Societatea noastră are implementat şi menţine un sistem propriu al calităţii, în conformitate cu cerinţele standardului ISO 9001:2008 si un sistem de management de mediu ISO 14001,certificate de All Cert Systems România.

Ulterior constituirii sale, având în vedere schimbările repetate ce se produc în economia românească, S.C. CRITO PROD S.R.L îşi diversifică sistematic serviciile, în vederea asigurării flexibilităţii pe piaţă, lărgindu-şi obiectul de activitate. ïn prezent execută o gamă variată de activităţi şi anume:

Lucrări de construcţii civile, industriale, edilitare, hidrotehnice, drumuri şi poduri Proiectare şi execuţie instalaţii electrice interioare pentru construcţii civile şi industriale, branşamente aeriene şi subterane la tensiunea nominală de 0,4 kV şi linii electrice,aeriene sau subterane,cu tensiuni nominale de 0,4 kV - 20 kV şi posturi de transformare cu tensiunea nominală superioară de cel mult 20 kV Realizarea de reţele CATV şi fibră optică

Unul din principiile de bază al politicii de dezvoltare a firmei este promovarea noilor tehnologii apărute.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024