Publicat 19 Mai 2017 | Expiră 19 Iun 2017

Oferta excelenta asistenti medicali-UK

20 posturi

Candidatul ideal

Iti doresti sa profesezi intr-un mediu de lucru la standarde europene, care iti va oferi oportunitatea sa ai stilul de viata pe care ti l-ai dorit dintotdeauna?
Profita de cea mai buna oferta de pana acum pentru asistentii medicali!

Locatie: Staffordshire

Beneficii oferite:
-salariu de £16/ora pentru asistentii cu PIN si £9/ora pentru asistentii fara PIN
-contract de munca permanent: 36-42 ore/saptamana (cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare)
-cazare oferita contra cost de angajator
-asigurare de sanatate si contributie la pensie
-oportunitatea de a lucra ca infirmier pana la obtinerea PIN-ului
-asistenta gratuita in obtinerea PIN-ului
-sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ai ajuns in Anglia.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
-sa detii calificare de asistent(a) medical(a) generalist
-sa cunosti limba engleza la nivel mediu, conversational (B1)
-experienta in domeniu repsrezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
-PIN eliberat de NMC UK; sunt acceptate si persoanele care se afla in curs de inregistrare
-dorinta si entuziasmul de a incepe sau continua o cariera stralucita in Marea Britanie

Cum te putem ajuta?
Iti oferim sprijin in realizarea CV-ul
Sfaturi in privinta interviului cu angajatorul
Pregatirea dosarului cu documentele necesare pentru plecare
Pregatirea itinerariului pana la adresa unde trebuie sa ajungi (in cazul in care nu vei fi asteptat de cineva din partea angajatorului)

Nu percepem comision!

Daca esti gata sa te alaturi asistentilor medicali pe care i-am ajutat de-a lungul anilor, tot ce trebuie sa faci este sa aplici acum si noi te vom contacta pentru multe detalii.

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency, with British & Romanian capital. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach. We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee. For more information, please visit our website www.fronterra.co.uk
Or visit us on facebook:
www.facebook.com/pages/Fronterra-Recruitment/

Oferta excelenta asistenti medicali-UK  -  FRONTERRA RECRUITMENT LTD