Gratis

National Sales Auto

POLICOLOR

Candidatul Ideal

Minimum 5 ani experienta in vanzari si 2 ani in managementul echipei
Disponibilitate deplasari
Permis de conducere, categoria B

Aptitudini necesare:
Abilitati avansate de vanzari si negociere;
Capacitate in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
Abilitati de comunicare si prezentare, creativitate, orientare catre rezultate;
Capacitate de planificare, organizare;

Descrierea jobului

Descriere scurta: Dezvoltarea, coordonarea si implementarea strategiei de vanzari, cu scopul atingerii/depasirii obiectivelor trasate de conducerea companiei, in conditii de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄maxima eficienta şi eficacitate.

Responsabilitati:
Dezvolta planul de afaceri national in acord cu strategia companiei;
Conduce si coordoneaza structura de vanzari cu ajutorul Echipei de Vanzari;
Monitorizeaza actiunile competitiei;
Negociaza contractele la nivel national cu clientii Policolor, implicit discounturile acordate si urmareste respectarea conditiilor cuprinse in contractele incheiate;
Construieste si menține relații de afaceri cu clientii vizati, asigura satisfactia clientilor, actioneaza cu incredere si loialitate fata de companie si produsele sale pentru a indeplini sau depasi obiectivele anuale de vanzari;
Elaboreaza impreuna cu Departamentul Marketing strategii si politici de vanzari pentru clientii Auto și supervizează implementarea acestora;
Monitorizeaza si evalueaza zilnic activitatea oamenilor din subordine si lucreaza indeaproape cu ei pentru indeplinirea obiectivelor;

Ce oferim:
Pachet salarial competitiv;
Masina de companie, laptop și telefon;
Servicii medicale private;
Asigurare de viata;
Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
Bookster.

Policolor – Orgachim este lider regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru piaţa industrială şi auto. Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţele clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru!

Reputația noastră se bazează pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate. Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

* Protecția datelor cu caracter personal Policolor SA procesează numai datele personale necesare procesului de recrutare pentru o perioadă de 24 luni. După perioada anterior menționată, toate informațiile funizate vor fi șterse. Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transferate sau utilizate în alt mod decât cele declarate în prezenta declarație. Aveți dreptul de a fi informați, de a accesa, de a rectifica, de a șterge, de a restrânge procesarea, de a obiecta și de vă plânge autorității de supraveghere. Pentru detalii, exercitarea drepturilor sau clarificări legate de datele dvs. cu caracter personal, vă rugăm să ne scrieți la adresa GDPR@policolor.ro

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024