Gratis

Mystery shopper reprezentante auto

Quality Key Grup S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Dupa aplicare veti fi automat redirectionati in pagina noastra, unde trebuie sa va inregsitrati un profil.

Principalele trasaturi pe care le cautam la viitorii nostri colegi clienti misteriosi sunt responsabilitatea si seriozitatea.
Astfel, rolul este potrivit oricarei persoane, indiferent de gen, varsta, studii, experienta sau domeniu de activitate, in conditiile in care respecta instructiunile de lucru si termenele stabilite.

Cerinte
- responsabilitate si seriozitate;
- spirit de observatie ridicat, atentie la detalii;
- disponibilitate de lucru pe teren;
- acces la internet/email;
- persoana sociabila, comunicativa
-detine permis de conducere de peste 1 an.

Descrierea jobului

Clientul misterios viziteaza diferite reprezentante auto, unde trebuie sa joace, incognito, rolul unui client interesat de achizitionarea anumitor modele din clasa premium, conform instructiunilor primite si scenariului pus la dispozitie, specifice fiecarui proiect.
Pe parcursul vizitei, clientul misterios urmareste si evalueaza diferite aspecte legate de aspectul reprezentantelor, de achizitionarea produselor sau serviciilor, de atitudinea angajatilor, de corectitudinea si acuratetea informatilor primite de la acestia.
Dupa finalizarea evaluarilor, pentru fiecare dintre acestea, clientul misterios completeaza un chestionar in sistemul on-line.
Avand evaluari de realizat la nivel national, cautam atat colegi care doresc sa isi desfasoare activitatea local, dar si colegi disponibili pentru deplasari.

Compania de marketing Hollowmen este specializata in studiile de tip mystery shopping, avand o experienta de peste 13 ani in domeniu.
Hollow Men are aproximativ 200 de proiecte finalizate cu succes si este Membru al Mystery Shopping Providers Association (http://mspa-eu.org), cea mai mare organizatie din domeniul cercetarii de marketing
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024