Gratis

Muncitori pentru fabrica, calificati / necalificati

Innosteel S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

- scoala profesionala/diploma de calificare
- experienta 2 ani – reprezinta avantaj
- abilitatea generală de învăţare;
- capacitate de analiza si atentie la detalii;
- abilitatea de a lucra sub presiune;
- capacitatea de a sesiza defectele;
- rigurozitate si indemanare;

Descrierea jobului

Fabrica de procesari mecanice cauta muncitori calificati si necalificati.

Locuri disponibile:
- strung
- lacatus
- sudor
- manipulatori
- frezori

Salariu motivant, in functie de experienta si specializare.
Bonuri de masa.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024