Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 09 Iul 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Muncitori in constructii telecom ANGLIA

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam personal necalificat pentru constructii civile in telecomunicatii, Marea Britanie, orasul Bristol

- permis de conducere categoria B sau profesionist (Avantaj)
- minim scoala profesioana (tehnic)
- contract de munca perioada nedeterminata

OFERIM:
Salar 70 lire/pe zi NET
Asigurare medicala
Cazare si transport GRATUIT

Descrierea jobului

- constructie firba optica, telecom

PRO TUBE este unul din cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara si Europa. Societatea deruleaza proiecte in instalari, constructii retele, mentenanta pentru Virgin, Upc si Vodafone.

Expirat

Muncitori in constructii telecom ANGLIA  -  PRO TUBE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles