Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

MUNCITORI FERMA BOVINE IRLANDA

Flexsource Solutions
20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautăm asistenti de fermă de lapte motivati și pasionati să devină parte a operațiunilor noastre principale ale fermei. Angajamentul dumneavoastră va asigura sănătatea și productivitatea continuă a efectivului nostru de vaci de lapte și va sprijini misiunea noastră de a menține excelența în rutinele noastre de muls și managementul general al fermei.

Descrierea jobului

Responsabilitati cheie:
  • Executați procesul de muls cu precizie, menținând eficiența și igiena la cele mai înalte standarde.
  • Monitorizați ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și urmăriți în mod proactiv sănătatea bovinelor, abordând cu promptitudine preocupările cu managerul fermei și facilitând intervențiile veterinare atunci când este necesar.
  • Păstrați hambarele, saloanele de muls și instalațiile fermei impecabil curate și organizate.
  • Implicați-vă în planificarea strategică a fermei și jucați un rol în eforturile noastre de îmbunătățire continuă, îmbrățișând practicile agricole durabile.
  • Experienţă: Un minim de trei ani de experiență practică în sectorul producției de lapte, cu un accent deosebit pe sistemele pe bază de iarbă.
  • Abilitatea demonstrată de a lucra eficient în condiții meteorologice variate, care necesită sănătate fizică robustă și rezistență.
  • Un istoric dovedit de lucru în echipă colaborativ și comunicare verbală excelentă.
  • Trebuie să fie fluent în engleză.
  • Permis de conducere.

Informații suplimentare:
  • Contract de munca pe pe perioada nedeterminata;
  • Cazare gratuita; Bilete de avion;
  • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;
  • Concediu de odihna – 29 zile/an;
  • FARA TAXE SAU COMISIOANE!!!
Rolul se bazează pe o săptămână standard de lucru de 39 de ore cu un salariu competitiv. În perioada fătărilor, vi se va cere să lucrați ore suplimentare pentru a susține volumul de muncă crescut, pentru care orele suplimentare vor fi compensate.

Flexsource, part of the CPL Group, is a leader in the provision of Innovative Workforce Solutions across the island of Ireland. Our focus is to provide best practice and professional staffing solutions to both our candidates and our clients through each assignment we deliver. We provide exciting and rewarding employment opportunities to our candidates empowering performance, driving success and providing enhanced career opportunities. We provide a range of workforce solutions to our clients including flexible contingent staffing, contract and permanent placement and Managed Staffing solutions. We aim to translate our client requirements into real career changing prospects for all our staff. Flexsource continues to be recognised as an ‘employer of choice’ amongst our candidate network as we continually build and deliver on our commitments to deliver best practice across the market.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.