Muncitori calificati (tamplari) si necalificati pentru productie mobilier

NOUL WOODEST SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Fabrica de productie mobilier WoodEst este în căutarea muncitorilor dedicați să se alăture echipei noastre.

Suntem în căutare atât de muncitor calificat (tamplar), cât si de muncitor necalificat pentru productia de mobilier.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Mediu modern de lucru într-o fabrică de producție mobilier.
  • Transport asigurat către și de la locul de muncă.
  • Salariu în funcție de experiență și abilități.
  • Tichete de masă.

Descrierea companiei

Fabrica de mobila

C.V. pe E'mail: mihaiela@noulwoodest.com

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024