Gratis

Muncitori calificati si necalificati!

E.n.e.r. S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Compania noastră se ocupă cu montarea de panouri fotovoltaice în toată țara și suntem în căutarea de electricieni și ajutor de electricieni talentați și motivați să se alăture echipei noastre.

Cerințe:
- Experiență în montajul de panouri fotovoltaice (un avantaj)
- Atitudine pozitivă, seriozitate și dorință de a învăța

Oferim:
- Salariu atractiv, motivat de performanță
- Contract de muncă nedeterminat
- Posibilitatea de dezvoltare profesională
- Deplasări săptămânale în toată țara
- Cazare și masă asigurate pentru deplasări
- Un mediu de lucru plăcut și o echipă dinamică

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Descrierea jobului

Detalii suplimentare:
- Se lucrează de luni până vineri, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare.
- Salariul se negociază în funcție de experiență și competențe.
- Oferim echipament de protecție și instruire periodică.
De ce să alegi compania noastră:
- Suntem o companie serioasă și cu experiență în domeniul montajului de panouri fotovoltaice.
- Oferim salarii competitive și posibilități de dezvoltare profesională.
- Avem o echipă dinamică și un mediu de lucru plăcut.

Experiența noastră vastă în domeniu, alături de tehnicieni calificați, ne permite să vă oferim servicii complete, începând de la consultanță și alegerea echipamentului potrivit, până la instalare și mentenanță ulterioară. Ne străduim să aducem eficiență energetică și confort maxim în locuințele clienților noștri.

Atunci când realizăm proiectul pentru un sistem de energie solară ne bazăm pe experiență inginerilor noștri, dar și pe o înțelegere aprofundată a implicațiilor financiare care justifică această investiție.

Oferim servicii de instalare la cele mai înalte standarde, cu o echipă ce deține o experiență largă în montarea sistemelor de energie solară.

Firma noastră oferă servicii de mentenanță și monitorizare permanentă a performanțelor sistemului de panouri solare.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024