Gratis

Muncitor necalificat instalatii electrice si retele date

Techsib Solution SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam muncitor necalificat pentru ajutor executie instalatii electrice si retele date.

Responsabilitati:

Ajutor electrician:

Carat materiale pe pozitie
Desfasurat cablu
Dat scule la mana
Facut curatenie la sfarsit de zi

Executie instalatii electrice (sub supraveghere):

Spart pentru trasee cablu
Montaj pat de cablu (gaurit cu bormasina, pus dibluri, tije, console etc)
Intins cabluri pe pat de cablu
Montaj canal cablu
Sapaturi manuale pentru impamantari
Montaj aparataj
Montaj corpuri de iluminat

Instalatii fotovoltaice:

Urcat structura sustinere pe casa
Prindere structura de acoperis
Urcat si prins panouri pe casa
Montaj pat de cablu
Intins cabluri

Cerinte:

Seriozitate, punctualitate, buna conduita
Fara frica de inaltime
Disponibilitate deplasare in tara
Este strict interzis consumul de bauturi alcoolice in timpul programului
Este strict interzis furtul de materiale, scule sau orice altceva de pe santier

Constituie un avantaj:

Permis categoria B

Descrierea jobului

Cе vа trebui sa facа:

Sаlarizare incepand de la 4000 lei NET (bani in mana) - in functie de experienta dvs

Sediul nostru : SIBIU

Techsib Solution SRL asista companiile din diverse domenii de activitate prin oferirea de servicii integrate de consultanta, proiectare, furnizare, implementare si mentenanta in domeniul sistemelor de securitate si a retelelor de date.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024