Gratis

Muncitor in constructii

G.D.D GIANBUILD S.R.L.
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Pentru noi, candidatul ideal il reprezinta o persoana dinamica, perspicace, cu dorinta de invatare si evoluare intr-un mediu de lucru placut.

Descrierea jobului

Cauți un loc de muncă stabil și bine plătit în domeniul construcțiilor?

Avem oportunitatea perfectă pentru tine!

Compania noastră, o firmă de construcții cu experiență și renume în zonă, angajează:

Muncitori calificati, cat si necalificati.

Cerințe:

- seriozitate
- profesionalism
- dorinta de invatare

Oferim:

Salariu competitiv bazat pe experienta si productivitate
Posibilitatea de a lucra la proiecte interesante și provocatoare
Asigurare medicala
Contract de munca pe perioada nedeterminata
O echipă unită și prietenoasă
Oportunități de dezvoltare profesională

Pentru grabi procesul de recrutare, trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa: gianbuild@yahoo.com. De asemenea, ne puteți contacta telefonic la numărul: 0746800826.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Compania noastră oferă:

Un mediu de lucru sigur și plăcut
Salariu corect și la timp
Posibilitatea de avansare în carieră

De ce să alegeți compania noastră:

Suntem o companie cu o reputație solidă în domeniul construcțiilor
Avem o echipă de profesioniști cu experiență
Realizăm proiecte de înaltă calitate
Respectăm termenele de execuție
Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic
Daca esti o persoana serioasa, responsabila si dornica sa invete, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Companie de constructii, infiintata in anul 2011, cu o vasta exprienta pe piata, producem, cat si montam case pe structura de lemn de tip framing (panouri sandwich)

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024