Gratis

MUNCITOR DEPOZIT-OPERATOR FACTURARE

FABRICA DE BEAUTY S.R.L.

Candidatul Ideal

Descriere post - Muncitor depozit- Sos. Chitila

Compania noastră caută un Muncitor depozit dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre din Sos. Chitila. Dacă sunteți o persoană harnică, organizată și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, atunci sunteți candidatul potrivit pentru această poziție.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Pregătirea comenzilor și ambalarea produselor în mod corespunzător;
Recepționarea și verificarea mărfurilor;
Etichetarea și sortarea produselor în depozit;

Respecta instructiunile de lucru ce se refera la manipulare, depozitare si ambalare a marfurilor

Menținerea curățeniei și ordinei în depozit;
Colaborarea cu colegii pentru a asigura o eficiență maximă în activitățile zilnice.

Participa la inventarele periodice conform procedurilor interne
Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj;
Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și solicitant;
Abilități fizice bune pentru a manipula și transporta mărfurile;
Atenție la siguranță și respectarea regulilor de protecție a muncii.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv
Mediu de lucru plăcut și dinamic
Posibilitatea de a lucra într-o echipă unită și profesionistă.
Decontare transport

Dacă sunteți interesat de această poziție și îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul actualizat. Vă mulțumim pentru interesul acordat și vă vom contacta în cazul în care sunteți selectat pentru interviu.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024