Gratis

Muncitor constructii si amenajari interioare si exterioare

Smart Lighting S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care sa aiba:
  • Calificare in domeniul constructiilor interioare
  • Experienta in domeniul de peste 3 ani (tencuieli, rigips, glet, gresie, faianta, fatade, termoizolatii, tencuieli decorative)
  • Abilitati dе organizare si gestionare a timpului, atentie la detalii si munca in echipa
  • Disponibilitate de deplasare in tara;
  • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Realizeaza lucrarile de constructie conform planurilor arhitecturare, respecand cerintele din proiect (cote, solutii tehnice, tipuri de materiale
  • Asigura intretineri ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cladirilor si a spatiilor comerciale din portofoliul companiei, verificand starea peretilor, tavanului si apardoselii;
  • Verifica si remediaza problemele semnalate, respectand planul de mentenanta realizat de managerul de proiect
  • Mentine evidenta reviziilor, lucrarilor executate si a materialelor folosite;
  • Intocmeste lista de materialele necesare executiei lucrarilor;
  • Aplica politicile companiei de siguranta, calitate si protectie a mediului;
  • Raspunde de sculele (utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc.) pe care le are in custodie;
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioadă nedeterminată
  • Salariu motivant înfuncție de experiență;
  • Program de lucru 8h/zi, 5 zile/săptămână;Bonuri de masă;

Smart Lighting & Installations s-a lansat pe piata serviciilor de instalatii in anul 2007, avand ca principala arie lucrarile de instalatii electrice, in timp, largindu-si spectrul de activitate în domeniul constructiilor si amenajarii spatiilor comerciale.

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 3 Iul. 2024