Gratis

MOTOSTIVUITORIST TIMISOARA

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta dе lucru pe stivuitor minim 1 an;
  • Atestat ISCIR;
  • Indemanare si spirit practice;
  • Acuitate vizuala si auditiva conform legii;
  • Abilitati numerice;
  • Corectitudine si seriozitate;
  • Bune abilitati dе comunicare si dе lucru in echipa, spirit dе initiativa si abilitati dе invatare;
  • Capacitate dе adaptare rapida la solicitarile specifice postului;
  • Disponibilitatea dе a lucra in 3 schimburi

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare, depozitare a berii si ambalajelor in conditii bune cu аjutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare

Opereaza in sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului

Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru

Asigura in permanenta buna functionare a echipamentelor

Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Pachet oferit:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• Bonus de performanță după prima lună de angajare;
• Primă de vacanță, primă de Paște și primă de Crăciun;
• Ore suplimentare plătite dublu;
• Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• Spor de tură continuă de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
• Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi lucrată;
• Tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
• Bonusuri pentru evenimente în familie;
• Cotă de bere lunară.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Peroni Nastro Azzurro, Kozel, Azuga, Pilsner Urquell, Asahi Super Dry.

Ca angajator, la Ursus Breweries punem accent pe oamenii din echipa, acestia fiind cheia succesului brandului. Asa cum fiecare ingredient din berea Ursus Breweries este ales cu mare grija si atentie, la fel de important este si fiecare angajat al companiei.

Suntem cooperanti, lucram in echipa, scoatem tot ce este mai bun din oamenii Ursus Breweries. Facem intotdeauna ce spunem ca facem, suntem dedicati muncii noastre si indrazneti. Ramanem deschisi si curiosi sa descoperim cai mai bune de succes, suntem pasionati, responsabili si intreprinzatori pentru ca lucram si castigam in echipa! Punem accent pe dezvoltarea profesionala a echipei Ursus Breweries si oferim un mediu de lucru dinamic si plin de provocari in fiecare zi.

Suntem hotarati sa cream o afacere la fel de diversa ca lumea din jurul nostru, reflectand comunitatile la care ajungem si oamenii pe care ii deservim.

Ne angajam sa cultivam un mediu de lucru in care sarbatorim si respectam diferentele si sustinem dreptul pe care cu totii il avem de a fi noi insine la serviciu, acasa si in public.

In Ursus Breweries, parte din Asahi Europe and International, credem ca poti STRALUCI ASA CUM ESTI - indiferent de varsta, sex, etnie, orientare sexuala, dizabilitati, religie sau convingeri.

Cream un mediu in care ne incurajam colegii si colegele sa aiba curaj si sa stie ca, oricine ar fi si oricare ar fi circumstantele in care se afla, apartin fara a fi nevoie sa se conformeze.

Daca iti doresti sa te implici si sa aduci la viata berile iubite de milioane de romani, esti o persoana implicata, intreprinzatoare, cu initiativa si cunostite in diferite domenii, iti place sa lucrezi in echipa, inveti rapid si iti doresti sa evoluezi, inseamna ca Ursus Breweries reprezinta drumul tau spre succes.

Alatura-te echipei Ursus Breweries! Impreuna, dam viata momentelor vesele!

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024